Rikthim i bujshëm pas tre vitesh i çiftit të showbizz-it

3 muaj më parë

Janë shumë të bukur dhe të famshëm veç e veç,janë të përsosur kur janë bashkë.
Kush është?
Supermodelja Irina Shayk dhe aktori Holliwood-ian Bradley Cooper!

Çifti janë fotografuar sëbashku nëpër rrugët e New York-ut dhe nëse mendoni se po bashkëprindërojnë për vajzën e tyre të vogël,e keni gabim.
Mesa duket dyshja ka vendosur ti japë një tjetër mundësi lidhjes që filloi në 2015-n dhe përfundoi në vitin 2019.

Epo spekulimeve që filluan në verë mesa duket ju erdhi fundi.

Të ngjashme