Rikthehet Jonida Vokshi si moderatore ne nje program aspak te panjohur per Shqiptaret

9 muaj më parë

Aktorja Jonida Vokshi mesa duket po pergatitet per rikthim ne ekran si moderatore.

Ka qene ajo vete qe ka zbuluar per ndjekesit e saj per projektin e ri qe pritet te sjelle.

Me nje foto ne Instastory duket e vogla e saj  me nje liber ne dore dhe Jonida shkruan:”Po behemi gati per te “Gjeniu i vogel”.Ne fakt po behemi te dyja”

E pra, rikthehet “Gjeniu i vogel” dhe Jonida Vokshi!

Të ngjashme