Kryefjala Logo

Rikthehet Gjyste Vulaj duke sharë nga nëna

9 Gusht, 2023 | 4:40 pm

Gjyste Vulaj prej vitesh është një nga femrat më të bukura në showbiz. Ndonse nënë e dy fëmijëve sërish Gjystja është në superformë.

E gjatë dhe me një trup plot forma, Gjystja tërheq gjithmonë vëmendjen. Së fundmi këngëtarja është rikthyer në një gëzim familjar, ku këndon “Lulia me Limona”, e nuk e ka fare problem edhe të shajë nga nëna.

E pse e rrethuar nga grupmosha të ndryshme, përfshirë edhe fëmijë, Gjystja këndon pa e prishur qejfin, sepse në fund të fundit e tillë është kënga.

Të ngjashme