Rikthehet “Fluturimi”, çfarë po ndodh mes Flor Mumajesit dhe Soni Malaj?

2 javë më parë

Vite më parë Soni Malaj dhe Flori Mumajesi përveç se partner në muzikë kanë qenë edhe në jetë. Ndonse dyshja u nda dhe bashkëpunimi i tyre erdhi pas 10 vitesh tek Kënga Magjike.

Por tani më dicka na tërhoqi vëmendjen në instagramin e Florit. Mes këngësh nostalgjike ai ka publikuar edhe “Fluturimin 3470” ku ka bërë tag edhe Sonin.

Nuk e dimë me siguri nëse dyshja po përgatiten për një “fluturim” në muzikë, në jetë apo thjesht Flori u bë nostalgjik.

Të ngjashme