Kryefjala Logo

Rikthehet Fero me një këngë ofenduese për Unikatilin. Përfshihet Mozzik dhe Getinjo.

7 Maj, 2022 | 9:50 pm

Fero duket se është rikthyer fuqishëm në Instagram kundër Unikatilit. Prej kohësh ai ka filluar diss-et e tashmë ka bërë dhe këngë për të.

Fero ka publikuar këngën e shkruan: S’je katil je peder. Mes të tjerash ai i drejtohet: Unikkatilofficial kuqko qeshtu
repovatet sum vyn mu 2vjet 3vjet, mu mvyn
veq 10 minuta studio me ta gerdit Ne
@mozzik kshyre qysh ta perdhunoj idollin
fans i karit, edhe ke pshtu hatri shognis po
bone share edhe ni her naj diss per mu
tkallxoj V- @getinjo edhe per ty vlen..

E pjesë ai ka bërë edhe Getinjon e Mozzik duke i futur në këtë debat virtual. Ndonse edhe më parë Fero ka patur përplasje me ta.
169AF77C A50F 4885 8992 603024301879

Të ngjashme