Rikthehet debati i vjeter.Meridiani tregon me detaje perplasjen qe pati me Romeon

9 muaj më parë

Meridiani,nje ish banor i Big Brother Vip pati nje konflikt me vellain e Donaldit,Romeon pasi deklaroi qe Donaldi njihet si “Donaldi i Bores”

Ky diskutim kujtojme qe solli debat edhe ne shtepi por edhe jashte saj.

I ftuar ne “Prive” Meridiani kujtoj edhe njehere kete episod duke treguar se per shkak te ketij termi te vendosur,pati lene nje takim me Romeon por qe ky i fundit eshte treguar “i pabese”

“Adoleshentët janë ndoshta pak më të lidhur me Donaldin, por ajo që më ka pëlqyer te Iliri është që ai donte t’i ngjiste gjërat me shkallë e jo me ashensor, nga të tjerë u bë një fushatë shumë e fortë, që dukej si politikë, kërkonin ta merrnin atë gjë me zor.

Isha në shtëpinë time për qejf dhe po bëja një status për të sqaruar një shprehje që kisha thënë unë, ne duam të jemi ‘openmind’ po nuk jemi unë besoj që për këdo këtu krenaria e një mashkulli është femra që ka në krah.

Këtë po e sqaroja në “Instagram”, kur më vjen një telefonatë me një trashje zëri, në Shqipëri nuk shkon kjo, ose je artist ose je i fortë më vjen një telefonat për t’u takuar dhe unë e prita me shumë qytetari, e lamë për t’u takuar, pastaj këtu më është bërë një padrejtësi, sepse pas telefonatës është bërë një status denigrues ndaj meje që i bëri thirrje publiktu për të nisur një hashtag për mua.”- ka treguar ai.

Ju freskojme pak memorien per ata qe e kane harruar,hashtagu qe Romeo kerkoi per Meridianin ishte #Nukbehetmutipetull dhe i kerkoi ndjekesve ta benin tagg kete te fundit.

Të ngjashme