Rikthehet Afrona (por pa Bleron)…

1 javë më parë

Afrona Dika ish-bashkëshortja e Blero Muharremit është rikthyer me postime në rrjetet sociale, pas sulmeve kibernetike që kishte pasur së fundmi. Megjithatë modelja ka rifilluar të postojë dhe fotoja e parë është duke ngritur një dolli me shampanjë. Të njëjtën gjë ka bërë edhe Blero para 4 ditësh duke postuar një “selfie” pasqyre.

Ish-bashkëshortët edhe pse nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale, janë duke na dhënë mesazhe që edhe pse të ndarë duket se nuk u mungon prania e njëri-tjetrit.

Pak ditë më parë babai i Bleros në një intervistë për mediat konfirmoi krizën mes çiftit të njohur, të cilët i dhanë fund beqarisë në vitin 2019.

Të ngjashme