Kryefjala Logo

Rike Roci sulmon Dojna Memën:”Mos bëj si moraliste,i bënin sytë zemra kur i vendosnin 500€!”

2 muaj më parë

Moderatorja e emisionit investigativ “Piranjat”, Dojna Mema ishte e ftuar në emisionin “Oxygen”, dhe një deklaratë e saj është bërë virale. Dojna foli për mbipopullimin e ekraneve shqiptare nga vajzat e Instagramit .

Por këtë deklaratë nuk e ka pritur mirë ish-banorja Big Brother Rike Roçi, e cila ka shpërthyer në një koment ndaj Dojnës

“Harroj kjo qe cuni babit … i vente 500 euro ne ball dhe ju benin syte me zemra kesaj …I urrej vajzat qe bejn si moraliste dhe pastaj nga mbrapa jan me keq” – komenton Rike në videon e postuar ku më pas dhe është fshirë komenti.

Të ngjashme