Kryefjala Logo

Rihapet loja e vjetër midis Getinjos dhe Megi Pojanit

10 Shtator, 2022 | 6:14 pm

Kryefjala.com zbuloi se Megi Pojani ishte në një lidhje dashurie me Endri Çekiçin dhe frekuentonin të njëjtat vende.
Pak ditë më parë Megi Pojani u konfirmua edhe si konkurente në “Dancing with the Stars” dhe ne hodhëm dyshimet e para se një ftohje midis Megit dhe Endrit kishte trokitur në marrëdhënien e tyre.

Por,le të kthehemi pas në kohë.
Në një puntatë të “Shiko kush Luan” ku ndër të ftuarit ishte dhe Megi me Getinjon,ra në sy se si ata flirtonin me njëri tjetrin dhe komentet në Instagram nuk mungonin.

Pastaj ra heshtja derisa syri na kapi një koment të Getinjos në postimin e fundit të Megit.
Ajo shkruan:”Unë jam Hirushja.Dal deri në mesnatë pastaj kujdesem për qenin tim me aftësi ndryshe”

“O babo po dh*hen njerëzit kur po t’shohin e leje qent mo”-komenton Getinjo

5AF58A3B 45FA 4A77 B9CA 4F93C741EE83

Të ngjashme