Rihapet historia me Renada Cacin, Arjola Demiri: Ajo është xheloze!

9 muaj më parë

Pak kohë më parë, aktorja e Portokallisë Renada Caci ka bërë një postim ku I kundërvihej Arjolës, gjë e cila nuk shpëtoi nga motra e kësaj të fundit, me të cilën ndodhi një sherr virtual.

E pyetur për këtë situatë në “Goca dhe Gra”, Arjola ka thënë:

“Ajo është xheloze profesionalisht. Unë e kam patur shumë qejf, e së bashku me të dhe Albanën që e kam mikeshë, por ajo shpreh xhelozi. Unë s’kam gjë për ti thënë nëse ajo ka le të ma thotë mua”.- ka thënë aktorja.

Të ngjashme