Kryefjala Logo

Pse Rihanna dhe Kardashians kopjojne Bleonen?

3 vite më parë

Prej vitesh Bleona Qerreti ka ndertuar jeten e saj ne Amerike dhe eshte perpjekur qe karrieren ta coj drejt Hollywood-it.

Por meqenese me muzike nuk ja doli shume lehte, perfshirja atje i paska sherbyer per dicka. Te iluminoje personazhet atje me veshjet e saj.

Nje here e kopjon Rihanna, nje here motrat Kardashian-Jenner, nuk di Bleona vendosju te drejta autoriale dhe veshjeve te tua se e kane bere rruge!

Por gjithesesi sipas datave, jane frymezuar apo jo nga Bleona ajo i ka veshur e para

74802C89 162E 4218 B396 B3A5DF7010FF
05706BC6 DEF3 408F 99BC FC1BA521E8C7

Të ngjashme