Kryefjala Logo

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë një vajzë…

11 Gusht, 2023 | 12:19 pm

Rihanna raportohet se ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Sipas tyre, këngëtarja dhe reperi Asap Rocky janë bërë prindër të një vajze dhe janë duke u rikuperuar në rezidencën e tyre në Los Angeles.

Në maj të vitit 2022, ylli i popit dhe reperi mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një djalë. Lajmi për ardhjen e fëmijës së saj të dytë vjen nga faqja “Media Take Out”, por ende nuk është konfirmuar nga agjenci të tjera apo nga rrethi i këngëtares. Megjithatë, ky lajm ka filluar të përhapet nga llogari të ndryshme zyrtare në Twitter, bazuar në informacionet e faqes në fjalë.

Ardhja e fëmijës së dytë të Rihannës vjen disa muaj pas zbulimit të shtatzënisë së saj, në Super Bowl, u bë virale në mbarë botën.

Të ngjashme