Kryefjala Logo

Ribashkohen Mozzik dhe Loredana?

2 vite më parë

Mozzik dhe Loredana janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit. Gjithmonë ka qenë në dilemë ribashkimi i tyre.

Për një moment fansat u gëzuan teksa panë të veshura të njëjtat çizme dhe të njëjtin jelek jeshil. Kaq mjaftoi që të gjithë të mendonin se janë bashkë.

Burime për Panorama plus pranë çiftit kanë treguar se ata vazhdojnë të jenë të ndarë dhe nuk ka asgjë mes tyre. Kështu që qetësohuni!

Të ngjashme