Kryefjala Logo

Donaldi pranon për herë të parë ribashkimin me Borën!

1 Prill, 2022 | 1:49 pm

Prej disa kohësh përflitet se Bora dhe Donaldi janë ritakuar e madje Kryefjala.com kapi makinën e Donaldit poshtë shtëpisë të saj. Kaq mjaftoi që fansat të fillojnë të zbulojnë indicie të ndryshme nga takimet e tyre.

Duket se të gjith duan ti shohin bashkë dhe ju hapët lajmin sapo lexuat titullin. Jo more jo asgje s’kanë folur thjesht Kryefjala.com kishte qejf tu uronte GËZUAR 1 PRILLIN!

Rikujtojmë se 1 prilli njihet si dita e gënjeshtrave dhe të gjithë përpiqen të krijojnë rrengje sa më të besueshme. Mjerë kush e ha e bëhet me zemër!

Të ngjashme