Ribashkohen baba e bir pas katër muajsh.Ishin të ngujuar duke e përcjellë Big Brother!

5 muaj më parë

Një fenomen në televizion dhe internet BBVIP2 që ka mbërthyer për disa muaj shikuesit të cilët u lidhën me jetën e disa njerëzve të tjerë.

Jo vetëm lot,ngjarje,kurthe dhe dinamika por edhe shumë shumë..meme!
Programi u mbyll por interneti nuk ndalon së krijuari meme nga më të ndryshmet rreth Big-ut.

Si ajo që ne vodhëm nga një story e Olti Currit në Instagram(dhe po,sigurisht që e bëmë pa u penduar sepse është meme më e pëlqyer e ditës dhe më e shpërndara)
Ja tek është për ata që nuk e kanë parë ende:

41A3E204 C69E 4F8B A876 6E2E87C7F9C2

Të ngjashme