Kryefjala Logo

Rezarta Shkurta prek në pikën e dobët Valdrin Sahitin

25 Gusht, 2022 | 2:26 pm

Valdrin Sahiti është një nga stilistët më të famshëm shqiptar, i cili ka veshur edhe figura të njohura ndërkombëtare si Beyonce apo Kylie Jenner. Por veç veshjeve Valdrini ka një tjetër pikë të dobët dhe këtë ja ka zbuluar Rezarta Shkurta.

Rezarta në kompaninë e saj realizon sete fotografike kryesisht të fëmijëve. Të njëjtën gjë ka bërë edhe me vogëlushen e Valdrinit, Paris Sahiti. Në një vjetorin e saj të lindjes, Rezarta ka publikuar foto të vogëlushes e shkruan:

“Valdrin Sahiti nuk krijon vetëm veshje spektakolare por edhe bebe kryevepra. Gëzuar ditëlindjen Paris Sahiti”. E mesa duket me këtë postim Rezarta sapo ka prekur telat e zemrës të Valdrinit. Valdrini është baba i dy vajzave, Bella dhe Paris.

D134B2B5 B9E7 444D 9631 5F14E32D2EC4

Të ngjashme