Kryefjala Logo

Revoltohet Fifi dhe ka diçka për të thënë për Adrola Dushin!

31 Maj, 2022 | 10:52 pm

Fifi është në një marrëdhënie dashurie me ish burrin e Adrola Dushit. E madje nuk ka ngurruar që dashurinë për Adisin ta tregojë hapur, ndonse duket se komentet negative nuk e lenë rehat.

Së fundmi, ajo është revoltuar me një mesazh dhe u kërkon ndjekësve ta lenë të qetë me jetën e saj, madje ka thënë se e do edhe djalin e partnerit të saj. Por nuk e ka lënë me kaq.

Fifi ka bërë një postim dedikuar Adrolës, ku shkruan se e respekton si nënën e fëmijës së burrit të saj dhe si grua. Nëpërmjet kësaj u ka mbyllur gojën të gjithëve!

97C69031 EF04 4196 86D4 D1C712BD95BE

Të ngjashme