Kryefjala Logo

Reperi shqiptar thotë se Elvana Gjata është më “burrë se burrat…”

20 Janar, 2023 | 12:09 pm

Reperi Skivi i cili prej disa kohësh është tërhequr nga muzika duke mos publikuar asnjë këngë të re. Por së fundmi nuk është kursyer drejt kolegëve dhe miqve të tij.Përmes figurës së Elvana Gjatës, Skivi ka ironizuar artistët e tjerë duke u shprehur i zhgënjyer nga ata që i ka cilësuar “burra”.

Jo vetëm nga muzika po Skivi duket se është tërhequr edhe nga rrjetet sociale duke fshirë çdo postim të tijin. Nuk e dimë nëse kjo është një formë marketingu për të publikuar këngë të reja, por dimë që Skivi ka qenë tepër i veçantë në llojin e tij si artist.

Përveçse si një nga reperat e labelit “Babastars”, publiku shqiptar është njohur me Skivin që në kohën kur ai ishte pjesë e Skillz së bashku me Ledri Vulën.

03E8AF1E 3365 439E 9C32 9D9744BF281CA4AD3D93 74D0 48CF A4BC 8E1608EB3D0D

 

Të ngjashme