Kryefjala Logo

Reperi shqiptar shijon romancën e re të dashurisë në Romë…

21 Shtator, 2022 | 10:17 pm

Reperi i njohur, Cozman duket se është i dashuruar. Në postimin e tij të fundit në Instagram ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie.Në foton e publikuar prej tij ai shihet nën shoqërinë e një vajze duke drekuar në Romë.

Fytyrën e partneres reperi nuk e ka zbuluar, por ajo duket një bionde tepër elegante dhe fiksmin për biondet ja njohim, sepse ai ka qenë në një lidhje të gjatë dashurie me Tunën. Me të cilën kanë krijuar dhe hitin “Fenix”.

Sa i përket aspektit profesional, Cozman këtë sezon mori pjesë në koncerte të shumta dhe mbrëmje muzikore dhe kënga e tij më e re titullohet “Kavalli”, një rikthim me Babastars, me të cilët pati një periudhë kohe disa konflikte por që mesa duket i ka sheshuar.

39017F58 22A6 4BF4 8B26 EB7C2E4F1282

Të ngjashme