Kryefjala Logo

Reperi shqiptar shfaqet i gjakosur në fytyrë!

20 Shkurt, 2024 | 5:07 pm

Reperi i njohur shqiptar, Gashi është parë krejt i gjakosur në fytyrë në një foto të hedhur në rrjete sociale.

Fansat të shqetësuar e kanë pyetur se çfarë ka ndodhur, ndaj dhe ai nuk ka hezituar të përgjigjet.

Ai ka treguar se prej vitesh ka pasur probleme me hundën, ndaj dhe ka kryer një ndërhyrje.

5996F790 8D48 41C3 9D69 0E026C4D77BE

Të ngjashme