Kryefjala Logo

Reperi shqiptar bën deklaratën e çuditshme: Në buzë, në publik puthen vetëm kafshët!

10 muaj më parë

Reperi Gold AG ka qenë I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës. Si gjithmonë Arian Agushi është tejet I rezervuar, ndonse këtë herë ka vendosur të zbulojë disa nga gjërat e tij personale.

Gold Ag ka realizuar pyetësorin që nuk duhet ti përgjigjej me frazat: po,jo, mbase ndoshta. Një ndër pyetjet e këtij pyetësori që duhej të realizohej në vetëm 180 sekonda ka qenë: A do e puthje bashkëshorten në public? Por përgjigja e reperit ka qenë paksa shokuese.
“Nuk do e puthja gruan në publik, se atë e bëjnë vetëm kafshët”- ka përfunduar reperi. Ndonse edhe në rrjetet sociale ai ruan po të njëjtin profil duke mos qenë tepër I ekspozuar për jetën e tij personale.

41A71382 D33B 4AC4 A2AA 878327BE2845

Të ngjashme