Kryefjala Logo

Reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytë dhe na prezanton me vajzën

26 Tetor, 2023 | 9:14 am

Reperi i njohur shqiptar Don Phenom është bërë sërisht baba dhe ka qënë ai vetë i cili ka shpërndarë lajmin.Ai është babai i një djali dhe kësaj here është bekuar me një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Zoya.

Reperi ka shkruar në Instastory:”Përshëndetje nga vajza ime e porsalindur Zoya Sterkaj”.Kujtojmë se djali i tij quhet Troi dhe tashmë nuk është fëmija i vetëm i shtëpisë.

IMG 3331

 

Të ngjashme