Reperi shqiptar arrestohet ne mes te koncertit

6 muaj më parë

Se fundmi ne Tik Tok po qarkullon nje video e reperit Azet i cili eshte arrestuar ne mes te koncertit.

Teksa ai kendonte, policia eshte ngjitur ne skene duke e arrestuar. Nuk dihen shkaqet dhe mediatikisht nuk dihet ende asnje gje.

Gjithesesi mbetet per tu pare nese do te zbulohet si qendron e verteta.

 

Të ngjashme