Kryefjala Logo

Reagon Stresi për ish-partneren:”Shumica shkojnë me moshën e babës tim”

4 Prill, 2022 | 2:21 pm

Qarkulloi ditën e djeshme lajmi se ish-partnerja e Stresit,Kejsi pas ndarjes nga reperi vazhdon jetën e saj në Kanada ku punon si kamariere në një nga club-et e qytetit.

Arkimed Lushaj ka reaguar menjëherë pas këtyre lajmeve duke shprehur vlerësimin për Kejsin dhe e cilëson atë si vajzë punëtore e cila nuk pranon asnjë cent nga askush.

“Të paktën punonte dhe ja dilte më së miri,ka lezet.
Ka ekonominë e vet,gjithmonë ka qënë kështu,vajza që nuk pranonte asnjë cent nga askush.

Vajzë e ndershme,e edukuar,jo po si shumica e vajzave në Shqipëri që shkojnë me moshën e babës tim s’kanë pik karakteri.

Lum kush ngel beqar në Shqipëri de 80% nga mosha 17 e sipër janë degraduar”-ka shkruar Stresi në një koment rreth lajmit.

5BC5A457 27F0 487B 9D86 44F82C73BFC3

Të ngjashme