Reagon Sabiani për teoritë se Lorenci është ish-i i Keisit

7 muaj më parë

Prej hyrjes së Lorencit në BBVA,në media u përfol se ai dikur ka qënë ish-i i Keisit,banore e shtëpisë dhe vajza e këngëtarit Sabian.

Keisi nuk ka mundësi të flasi,Lorenci gjithashtu por babai i Keisit,Sabiani po!Ai ka reaguar në Instastory duke marrë një nga lajmet ku flitet për këtë gjë dhe shkruan:

“O media k…që e keni shpirtin më të zi se qymyri.Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë. E nxirrni bespremë atë djalin se kemi miqësi të përbashkët”-përfundon Sabi duke mohuar kategorikisht lajmin.

 

CD8350D2 7FD1 4FAD AF13 36A346B34C27

Të ngjashme