Kryefjala Logo

Reagon Ronela Hajati: “Ore shqipe po këndoni ndonjë këngë të Eurovizionit…”

12 Maj, 2022 | 3:14 pm

Ronela Hajati e cila përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision” me këngën “Sekret” nuk arriti dot të kualifikohej në finale.Kënga e saj ka marrë komente të si pozitive ashtu dhe negative.

Mirëpo sot Ronela ka bërë një reagim në rrjetet sociale duke shkruar:

“Ore Shqipe, po na këndoni ndonjë këngë tjetër të Eurovision apo vetëm timen keni qejf? Sa të mirë që jeni. Në fakt mua më shumë më pëlqeu si u duka. Si shpirt!”, shkruan Ronela në Instagram.
D6550FD7 CA60 488F B9FA 09D93FCCE808

Të ngjashme