Reagon Ora News: Einxhel Shkira nuk ka punuar kurre tek ne!

6 muaj më parë

Pas debatit qe ka agravuar diten e djeshme mes Einxhel Shkires dhe Donaldit, ajo ka permendur Ora News. Nisur nga kjo televizioni ka bere nje reagim sot ku shprehet:

”Moderatorja Enxhel Shkira ka bërë një deklaratë të çuditshme mbrëmë gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip. RTV Ora beson se gjithçka është një ngatërresë  televizioni, apo nxitim i saj.

Ndoshta pa dashur Shkira mund të ketë dashur të përmendë ndonjë televizion tjetër, apo mund të ketë qenë e ftuar në emisione, por aspak në moderim, gazetare, asistente, teknike apo pjesë e stafit të rubrikave të tjera në RTV Ora.”

Të ngjashme