Reagon Mozzik për Efin brenda Big Brother Vip

6 muaj më parë

Pas daljes së parë nga shtëpia,Efi mori një popullaritet shumë të madh që i dha mundësinë të punonte me bashkëpunime dhe reklama të ndryshme.
Supriza patjetër ishte edhe videoklipi me Mozzik ku ajo ishte protagoniste.

Mes tyre duket se ka edhe një miqësi të bukur që shpesh e tregonin në rrjete sociale.
Tani Efi ka rihyrë në BBVA dhe po kalon në ditë të vështira pasi brenda një nate humbi dy persona që i konsideronte miq.

Miqtë e saj jashtë nuk bëjnë të njëjtën gjë por e përkrahin,si Mozzik që shkruan:
“Meriton përkrahjen time dhe të secilit nga ne.Go Efi!”

BD7B41C7 99DB 4231 A67A 9880CF58F3AC

Të ngjashme