Kryefjala Logo

Reagon mamaja e Luizit pas ‘dasmës’ me Kiara Titon

10 muaj më parë

U komentua dhe po komentohet kudo dasma e Luizit dhe Kiarës dhe sigurisht kurioziteti i publikut është të dijë si reaguan familjarët.

Këtë kuriozitet na e shuan Meridiani,i cili është shumë aktiv në rrjete për Luizin dhe na ka treguar një pjesë nga biseda e tij me nënën e këngëtarit.
Ai i ka dërguar me foto momentin e puthjes dhe ajo shkruan:”U trashëgoftë” me dy emoji zemrash.

BE391696 7EE4 4328 BF8C EA532DF5F59B

Të ngjashme