Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Reagimi epik i Donaldit kur pa Boren ne shtepine e Big Brother

Mbremjen e sotme Bora eshte futur ne shtepine e Big Brother. Momenti i pare teksa Donaldi eshte hutuar dhe e ka kapur ankthi.

Te gjithe banoret kane shkuar duke e perqafuar e duke ju gjendur afer.

Ndonse ai eshte shprehur se nuk eshte i tensionuar.
“Se di, jeni shume te keqinj. Pse duhet ta beje kete gje”-ka thene ai.

“Eshte me djerse te ftohta, meqenese ky behet keq i them ik ti vella edhe pse dua ta takoj vet. Ai eshte njeriu me i dashuruar ne bote une jam e sigurt”- tha Semi.

Me tej Arbana i ka thene Semit ne dhomen e rrefimit se Bora ka ardhur per te dhe jo per Donaldin.
“Shpresoj qe Bora mos me vrasi per ato gjera qe une kam treguar per dashurine e tyre”- ka thene Semi.

Me pas Semi ka shkuar ka takuar Boren.
“Une te shoh gjithe kohen dhe me merr malli te diskutoj me ty gjerat qe shoh ketu”- ka thene Bora.

Semi eshte mbytur ne lot dhe eshte shprehur se donte ta takonte ti ndjente energjine sa here ishte keq e te njejten qe e ka ndjere te Donaldi.
“C’a thone ata qe na shohin jashte”.

”Cke ti cthone, e kam pare qe je keq qe do te dalesh prandaj erdha. Kujtohu cik per ca u fute ketu, ti e ke sfide me veten kete dhe po ja del stop”- i ka thene Bora.

Latest Posts

Don't Miss