Kryefjala Logo

Reagimi Arbrit kur flet Zhaku bën xhiron e rrjetit

26 Mars, 2023 | 11:45 am

Opinionistët e BBVA kanë si detyrë të komentojnë çdo sjellje apo veprim të banorëve dhe kur janë dy si në rastin e Zhakut dhe Arbrit,është e pamundur të ndash të njejtin mendim gjithmonë.

Një video po bën xhiron e rrjetit në TikTok ku degjohet dhe shikohet Zhaku në momentin që po i fliste Keisit për situatën “Lorenc-Kristi” dhe Arbri ka rrotulluar 360 gradë sytë..
Ndiqni videon:

Të ngjashme