Reagim epik! Jori Delli e dehur brenda shtëpisë të BB VIP

6 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme vajzat e BB VIP kanë patur një party pizhamash, ku ka pasur muzikë e alkool.

Duket se Jori Delli e ka tepruar paksa me alkolin dhe e dehur ajo provokon Gertin duke kënduar e duke e prekur. Reagimi i tij ishte i menjëhershëm duke tentuar ta conte në krevat.

Për më tepër ndiqni videon:

Të ngjashme