Kryefjala Logo

Rastësi apo tendencioze, Beatrix dhe Bora publikojnë këngën e re në të njëjtën orë!

1 Prill, 2022 | 7:03 pm

Beatrix Ramosaj nuk ka ngurruar të publikojë këngë pas daljes nga BB VIP, ndonse u rikthye me “Faji” vetëm pak më parë ka njoftuar se do publikojë këngën e radhës “As unë si ti”.

Por nuk mbaron këtu, në po të njëjtën orë Bora Zemani do publikojë këngën e saj të parë “Nuk jam si ti”. Bora ka patur zë dhe ka konkurruat në Top Fest, por duket se dedikimet e Donaldit e kanë bërë ti futet seriozisht muzikës.

Dhe Beatrix dhe Bora i drejtohen “atij”, epo tani ne tek Donaldi na shkon mendja direkte! Seç do të ndodhë le të presim!

CFAC21FE 16F1 4F3C BC39 248A92A80B47

Të ngjashme