Kryefjala Logo

Raporti i Eglës me Romeon dhe Heidin i prishur përgjithmonë?Çfarë thotë aktorja?

20 Qershor, 2024 | 10:03 am

Fituesja e “Big Brother Vip 3”, Egla Ceno  ka vendosur t’u përgjigjet disa pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram. Aktorja nuk i shpëtoi pyetjes lidhje me raportin me Romeon dhe Heidin.

Kë do zgjidhje mes Heidit dhe Romeos?”, e pyet ndjekësi/ja dhe Egla është përgjigjur: “Lisi”.

Pas përfundimit të këtij edicioni duket se ndarja e Eglës mes çiftin nuk ka qenë dhe aq paqësore. Ndonëse brenda shtëpisë më të famshme ata kishin një raport neutral, duket se me përfundimin e kësaj eksperience ata kanë vendosur të qëndrojnë larg njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë shpesh edhe komentet ironizuese.

Të ngjashme