Kryefjala Logo

Raperi i famshem Tayga i shkruan Rines ne IG, ajo i kthen nje pergjigje idiote!

10 Tetor, 2020 | 10:22 am

Tayga (ish partneri i Kylie Jenner) dhe nje nder reperet me te njohur ne Usa, i ka derguar Rines nje mesazh ne Instagram.

B6DE6271 C50D 49B8 91C2 AE09E943BC5D

Por Rina si nje e dashur besnike i ka kthyer pergjigje: i dashuri im eshte shqiptar, si dhe nje video te Sin Boy, i cili (na falni per shprehjen) ben si psikopat.

Qetesohu Rina se disa emoji te coji, nuk eshte nevoja te irritohet i dashuri yt aq shume sa te hap gropen. Paska qene trim i madh Sin boy, nuk ditka vetem te lyej floket.

Të ngjashme