Kryefjala Logo

Që pas sherrit të bujshëm që i ndau,bashkohen pas 12 vitesh Ledri dhe Getoari!

4 Janar, 2024 | 9:51 am

Plot 12 vite pa hypur skenën bashkë reperat Ledri Vula dhe Getoar Selimi që dikur ishin shokët më të mirë me njëri tjetrin.

Edhe pse dy vjet më parë ata u fotografuan bashkë,skenën nuk e kishin ndarë që në kohët e tyre të arta.

Ledri fillimisht ishte pjesë e grupit “Baba Records” i cili më vonë mori emrin “Babastars”. Deklarata se do të hiqte dorë përfundimisht nga muzika në vitin 2012 bëri bujë,por ai do kthehej sërisht dhe me rikthimin në muzikë, Ledri Vula bëri paqe me ish-bashkëpunëtorët. Ai është parë me Skivin, me Majk ka bërë videoklip dhe së fundmi ka bërë paqe edhe me Ghetto Geasy.

Të ngjashme