Kryefjala Logo

Pyetja që mundon shqiptarët: A ka të dashur Luiza Gega?!

1 vit më parë

Luiza Gega është padiskutim një kampione, që na bëri të gjithëve krenarë. Por për të ka shumë kuriozitet edhe sa i përket jetës së saj private. A është ajo e dashuruar? Këtë pyetje i bëri edhe aktori Ermal Mamaqi dhe Luiza tha:

”Për momentin, nuk është se jam e dashuruar, kam një fokus tjetër… ndoshta sigurisht që jetës duhet t’i shijoj çdo gjë, por për momentin po shijoj këtë”, u shpreh Luiza.

Luiza Gega ka thënë nëpër intervista se përgatitjet e gjata për Kampionatin e Atletikës e kanë detyruar të largohet nga familja dhe njerëzit e saj të dashur. Pra, puna e ka lenë beqare.

Të ngjashme