Kryefjala Logo

Puthje për klikime! Olti Curri: Buzë qumësht, showbizzi ka nonë e babë

1 vit më parë

Puthja e Olsi Bylykut dhe Romeo Veshajt po bën xhiron e portaleve e sigurisht rrëmben klikimet. Por kanë harruar diçka të cilën ua kujton blogeri Olti Curri.

Blogeri ka publikuar disa nga puthjet e krijuara për efekt televiziv duke treguar se fokus kanë klikimet, ama prezanton dhe nonën e babën e puthjeve në skenë. E gjeni dot kush është? Olti Curri dhe Rozana Radi.

Olti ka publikuar një foto me Rozanën duke u puthur e përbri shkruan: “Për të gjithë ata që patë duke u puthur, janë buzëqumësht. Sepse showbizi shqiptar ka nonë e babë, apo jo Rozana Radi!

E ka të drejtë në fakt, tani më puthja në ekran nuk është më arritje por e dalë mode.

892F2597 8CAF 40FE 912E BF1470B561C7

0FFAEED2 F5EA 46DC 956E 40F66402E263

BC6FA5EE 8786 47FD 8A2A 3A91E6297D5F

D84DCE46 DC98 4F14 8B7A EA3A318DC97B

Të ngjashme