Kryefjala Logo

Puthje në buzë mes Ronaldos dhe Jorit, pas propozimit për martesë

28 Gusht, 2023 | 11:53 am

Mbrëmjen e djeshme ka qenë finalje e “Kepit të VIP-ave”, ku u finalizua me lidhjen e Mevlanit me Livian. Por surpriza e vetme nuk ka qenë kjo.

Teksa po diskutonin për propozimin për martesë, dhe unazën mes Livias e Mevlanit, ky i fundit shprehej se duhej të kishte puthje. Ndonse Jori ka thënë se puthjet ndodhin edhe mes grupit si puthja e saj me Ronaldon.

Aq ka mjaftuar të dy janë çuar në këmbë dhe janë puthur. Rikujtojmë se Jori është në një lidhje me reperin italian Fred De Palma.

Të ngjashme