Kryefjala Logo

Puthje në buzë mes Deas dhe Oltës, çfarë ndodhi mbrëmë?

22 Mars, 2023 | 8:30 pm

Pas festës mbrëmjen e djeshme në BB, Olta dhe Dea kanë fjetur në suitë. Ndonse nën efekt alkooli vajzat veç bisedave kanë bërë edhe të tjera gjeste.

Sic ishte dhe puthja në buzë. E nisi Dea duke i puthur këmbën e kaq mjaftoi që Olta ta puthte në buzë.

Gjithësesi kjo pritet pasi Olta është aktore dhe një puthje në buzë nuk ka asnjë konotacion për të.

 

Të ngjashme