Kryefjala Logo

Pushtohet Tik Tok. Të gjitha videot janë për lirimin nga burgu të Cllevio Serbianos.

24 Korrik, 2022 | 2:32 pm

Pak kohë më parë reperi Cllevio Serbiano u arrestua nga policia pas sherrit me Noizyn, ku u akuzua se vendosi tritol në bizneset e këtij të fundit. Menjëherë pas arrestimit rrjeti ka shpërthyer në mbrojtje dhe mbështetje të Cllevios, duke patur postime edhe nga personazhet e famshëm.

Mbrëmjen e djeshme Cllevio është liruar nga burgu dhe është pritur nga fansat, miqtë dhe e dashura e tij. Ku me vete mbante edhe një fletore me tekstet që shkruante në burg 44-33.

Kaq ka mjaftuar që sot Tik Toku të mbushet vetëm me video nga lirimi i Cllevios, i cili duket se ka shumë dashamirës nga mbrapa. Cllevio Serbiano është këngëtar i njohur. Cllevio ka lindur ne Lushnje ne vitin 1986 dhe emrin e vërtetë e ka Kleviol Ahmeti. Ka jetuar per disa vite ne Bronx, New York, AMERIKË. Aty Cllevio u bashkua me Grupin TBA The Bloody Alboz grupi i kengetarve te njohur si Don Phenom, Klepto, Kobra.
Kleviol gjithashtu ka bere disa kenge me reperin e mirenjohur Unikkatil.

Të ngjashme