Kryefjala Logo

Pushimet e para me vajzën, Marina Vjollca poston foton e ëmbël!

30 Gusht, 2022 | 1:44 pm

Marina Vjollca ndonse është nisur në arratisjen e radhës, por këtë herë duket se ka vendosur të kalojë ditët me vogëlushen e saj.

Marina ka publikuar një foto mjaft të ëmbël nga plazhi me të voglën e saj, ku shkruan: “Pushimet e para të mrekullisë time”. E mesa duket Marget po i shijon shumë.

Marina ka treguar se i pëlqen të kujdeset vetë për të voglën e saj dhe madje për të kaluar një kohë të madhe me të. E para nisjes të sezonit, kjo ishte arratisja më e bukur.

3BE04BE4 27D3 4B53 9920 E630C511D8CA

Të ngjashme