Punë, punë natë e ditë që të dyfishoni pasurinë… (si këngëtarja shqiptare)

6 muaj më parë

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka arritur më shumë se dyfishin e pasurisë së saj në tre vitet e fundit, duke e çuar atë në 68. 3 milionë euro.

Fitimet e saj vijnë këto dy muajt e parë të turneut të saj në Amerikën e Veriut “Future Nostalgia”, i cili u zhvillua në shkurt dhe mars të vitit 2022.

Ndërkohë, ylli i muzikës po punon për albumin e saj të tretë të cilin shpreson ta nxjerrë këtë vit në treg për të vazhduar kontributin në shtimin e pasurisë së saj. Gjithashtu Dua këto kohë që është shkëputur paksa nga muzika në media po përflitet më së shumti për jetën e saj personale.

Të ngjashme