Kryefjala Logo

Punë dhe qejf! Se si bëhet kjo, ja u tregon Luana Vjollca

1 vit më parë

Luana Vjollca është një nga vajzat e ekranit që bën dallim nga pothuajse shumica e vajzave të tjera, ose mund të themi edhe nga të gjitha. Mesa shohim nga postimet në Instagram shumë shpejt Luana do të nis emisionin e ri në Klan, “Zemër Luana”.

Ndonse ajo ç’ka na ka bërë përshtypje është fakti sesi Luana kalon gjithë ditën në ambientet e Klanit ku përgatit emisionin. Pra në punë nga mëngjesi në darkë duke treguar se puna e madhe sjell edhe qejfin për të!

Një gjë është e sigurt që shkëlqimin e ka të fituar tashmë me gjithë përkushtimin e saj. “Go hard or go home” duket sikur është bërë shprehja fiks për Luana Vjollcën.

61F999C1 38CF 40B1 821F 9E57377BB8EB

A1F2452C 3DDD 4F3F 8A9E C974099F2B56

83650410 15C8 43DE 9B5B AA5F3E32486D

061CE365 00AE 4131 89AC 1795BA1BCDCD

Të ngjashme