Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Publiku ne kembe! Ronela elektrizon skenen e FK

Pak me pare Ronela ka kenduar serish kengen “Sekret” ne Festivalin e Kenges. Duke qene se festivali ka vendosur qe kush deshiron te kendoje ne anglisht mund ta beje.

Ronela e ka kenduar gjysem shqip gjysem anglisht dhe po ja arriti serish te elektrizonte skenen e festivalit.

Publiku e riktheu serish pas duartrokitjeve te panumerta qe ishin vetem per te.

Go Rron!

 

Latest Posts

Don't Miss