Kryefjala Logo

Pse u hoqën skenat e seksit?Romeo ngacmon Borën dhe Donaldin

17 Dhjetor, 2023 | 11:52 am

Bora Zemani dhe Donald Veshaj treguan për herë të parë në “Më Lër Të Flas” përjetimet e tyre gjatë xhirimit të filmit “5 herë jo”. Ata treguan më tepër detaje edhe nga fragmentet e filmit që po transmetohet në kinema. Personi i cili moderoi intervistën e çiftit ishte Romeo Veshaj, i cili bëri edhe pyetje të sikletshme.

Një ndër to kishte të bënte me skenat e seksit, nëse ato janë pjesë e filmit apo jo.

Romeo Veshaj: Po ato skenat e seksit pse i kishit hequr nga montazhi?

 

Donald Veshaj: Jo more janë ato në film.

Bora Zemani: I lamë more, si si lamë në film.

Donald Veshaj: Çfarë budallai që je. Ti je budalla. Nuk ka në filmin tonë si këto skena.

Detajet të cilat u treguan në program nuk përfunduan me aq, pasi u zbulua edhe shkaku që e ka detyruar Romeo Veshajn të mos jetë pjesë e kastit të aktorëve.

Romeo Veshaj:  Pa më thoni njëherë vëllai pse se morët në film?

Donald Veshaj: Cilin vëlla, Marion? Mario ka qenë në film, e përshëndesim shumë.

Bora Zemani: Edhe vëllai im ka qenë në film.

Donald Veshaj: Është një biznes familjar, ku kemi marrë pjesë të gjithë.

Romeo Veshaj: E kisha për mua more (qesh).

Donald Veshaj: Ti nuk more pjesë vetë, pasi ishe i angazhuar në një projekt tjetër.

Bora Zemani: Romeo zgjodhi një projekt me më shumë lek (qesh).

Të ngjashme