Pse po aludohet se ai që rri me Beatrixin është Romeo dhe jo Donaldi?

7 muaj më parë

Donaldi dhe Beatrixa i kanë habitur të gjithë jashtë dhe brenda shtëpisë me afrimitetin e papritur.

Dy banorët e njohur në Big Brother Vip janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa kanë lënë pështypje se po lind diçka mes tyre, fansat janë zhgënjyer shumë nga veprimet e Donaldit për arsye se ata duan ta shohin bashkë me Borën.

Pas daljes së Semit nga shtëpia Donaldi nis të flirtojë lirshëm me të por njerëzit nisur nga një story e Arbana Osmanit në Instagram mendojnë se në shtëpi është Romeo,vëllai binjak i Donaldit.

Arbana i propozonte të martën Romeos të hynte në shtëpi si Donaldi dhe Romeos i pëlqeu ideja.

Tani publiku ndahet në dysh:Ata që thonë se është Donaldi pasi ju pëlqen një histori me Trixen dhe fansat e Borës që këmbngulin së është një lojë e bërë nga produksioni me Romeon.

Të ngjashme