Pronari i call center-it mik me Romeon,detyron punonjesit te votojne

3 muaj më parë

Diteve te Big Brother Vip po ju vjen fundi.

Pak dite para finales se madhe njerezit votojne te preferuarin e tyre ku sic pritej nga fillimi,gara me e zjarrte eshte ajo e Ilirit dhe Donaldit.

Se fundmi tek faqja Vipat e Bllokut eshte shfaqur nje bisede private ku punonjesi i nje call centeri ka hedhur akuza drejt pronarit qe i detyron te votojne Donaldin ne kembim te 500 leke te reja pasi eshte shoku i Romeos.

Të ngjashme