Pritja mori fund! Luana Vjollca konfirmon projektin e ri!

6 muaj më parë

Pak kohë më parë u përfol se Luana Vjollca do të realizojë në TV Klan projektin “Love Island”, ndonse vetë ajo në “Zemër Luana” tha se do të sillte diçka hot.

Por duket se pritja mori fund dhe vetë Luana e konfirmoi. Ajo ndodhet në Holandë e ka publikuar foto me organizatorët e “Love Island”. Duke treguar se shumë shpejtë do e sjellë këtë projekt në Shqipëri.

Ky format bën bashkë një grup beqarësh në një vilë, ku zhvillojnë takime romantike me qëllim për të gjetur një partner. Ata që nuk arrijnë të krijojnë një çift rrezikojnë të eleminohen.

C9B52F39 E5EF 47BB 9895 3030E999701D

875521B9 07C6 4412 91B5 A3929D3F6EFB

43974A90 52F6 4041 B861 6D608BE462D2

7AD25D16 5569 472E 87D9 49C46FD88839

Të ngjashme