Prit pak Kim Kardashian je ti?! Apo jo qenka Luana Vjollca…

2 muaj më parë

Luana Vjollca ka ndjekur nga afër javën e Modës në Milano dhe veç të tjerash ka bërë edhe foto shumë të bukura për Instagramin e saj. E veshur me të bardha Luana duket tepër sensuale dhe provokuese, por ka një problem duket fiks si motra e gjashtë e Kardashianeve ose më saktë si binjakja e Kimit.

Tani që Kim Kardashian është bërë bionde ka një ngjashmëri të frikshme me moderatoren tonë. Nuk na besoni shihni fotot e tyre.

Edhe Kim Kardashian ndoqi nga afër javën e Modës në Milano pasi “Dolce and Gabbana” në bashkëpunim me të sollën koleksionin e veshjeve “Ciao Kim”.

Të ngjashme